Location : Home > T > TXR18AB90-1004AI
TXR18AB90-1004AI
AIB1F16-10PS Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 3C 3#12 PIN RECP LINE
PD-1660BA(09) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN MALE 60POS SILVER SLDR DIP
0014562165 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN IDC 16POS 2.54MM 28AWG GOLD
10-581806-000 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Contacts Pin Contact 0 AWG Size 0 Crimp Silver
SQT-106-01-L-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
0386312416 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
0387700809 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Solder Lugs, Single
0879140627 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
3206568 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories CONN TERM BLK MOD END COVER GRAY
3206568 N/A 366 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
3206568 Phoenix Contact 147010 2016+ CONN TERM BLK MOD END COVER GRAY Unitronix Electronics Limited
1755341 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1755341 Phoenix Contact 147520 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1755341 Phoenix Contact 278650 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-534206-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 52 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
2-534206-6 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2-534206-6 35565 14+ STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
2-534206-6 TE Connectivity AMP Connectors 298730 2016+ CONN RCPT 52POS DL .100 VERT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-534206-6 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT 52POS DL .100 VERT SIMEN Electronics Co.,Ltd
1804510000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories IRH 1 5
1804510000 IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1804510000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
317-87-106-01-687101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Socket Connector 0.070" (1.78mm) Through Hole Gold
317-87-106-01-687101 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
317-87-106-01-687101 Preci-Dip 147290 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1996883 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1996883 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1996883 TE Connectivity Aerospace, Def 296000 2016+ CONN HOUSING 4 POS VITA 67 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com