Location : Home > T > TXR18AB00C2007AI
TXR18AB00C2007AI
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
76046-0001 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CONN SFP+ CAGE 2X4 W/LIGHT PIPE
TV07DZ-21-16SA Connectors, Interconnects Circular Connectors 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
97-3106B28-6P-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 3C 3#4 PIN PLUG
54101-S08-06LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
54101-S08-06LF Amphenol FCI 147320 2016+ HEADER BERGSTIK STR Unitronix Electronics Limited
0026602061 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
0397370011 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
460-10-250-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER SLOTTED 2.54MM
460-10-250-00-001101 Preci-Dip 147240 2016+ HEADER SLOTTED 2.54MM Unitronix Electronics Limited
460-10-250-00-001101 Preci-Dip 277610 2016+ HEADER SLOTTED 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
151-10-628-00-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER OPEN .025"DIA .600 28POS
151-10-628-00-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
151-10-628-00-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
151-10-628-00-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ HEADER OPEN .025DIA .600 28POS EKT Electronics Co., Ltd
151-10-628-00-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ HEADER OPEN .025DIA .600 28POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0387116709 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
V822515000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
V822515000J0G Amphenol FCI 147570 2016+ 508 TB PLUGGABLE PLUG Unitronix Electronics Limited
V822515000J0G IC 58160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V822515000J0G NEW 98910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1721731006 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Gold
1721731006 Molex, LLC 147070 2016+ KK 156 HDR ASSY RTAN BKY 06 CKT Unitronix Electronics Limited
4-103322-0-02 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
4-103322-0-02 IC 56200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-103322-0-02 TE Connectivity AMP Connectors 287770 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 04POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-103322-0-02 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 04POS STR TPC Global Service Co.Ltd.