Location : Home > T > TXR18AB00-2812AI2
TXR18AB00-2812AI2
L77HDB44SVFC309 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector, Free Hanging (In-Line) Solder Cup
DJT16F21-35BB Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 79 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
CTVS06RF-23-35PE Connectors, Interconnects Circular Connectors 100 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
TXR40SJ90-0805AI Connectors, Interconnects Circular Connectors - Backshells and Cable Clamps CONN BACKSHELL ADPT SZ 9A M12
0709282003 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 60 Position D-Type, Board to Board, Matrix Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
97-3108B24-22S-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 4C 4#8 SKT PLUG
431601-28-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 28 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431601-28-0 IC 60000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0469931810 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 18 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.165" (4.20mm)
0554540770 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Through Hole, Right Angle Tin
1-338068-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
1-338068-6 Electronics 26979 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1-338068-6 IC 38090 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1-338068-6 TE Connectivity AMP Connectors 297750 2016+ CONN FMALE-ON-BRD 16POS VERT T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
431500-06-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431500-06-0 IC 59440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1933810000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories TERMINAL END PLATE 2MM DRK BGE
1933810000 Weidmuller 147050 2016+ TERMINAL END PLATE 2MM DRK BGE Unitronix Electronics Limited
1933810000 Weidmuller 287610 2016+ TERMINAL END PLATE 2MM DRK BGE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TS21710A00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
TS21710A00J0G Amphenol FCI 147840 2016+ 500 TB PLU PLU HOOK/E Unitronix Electronics Limited
TS21710A00J0G IC 58640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS21710A00J0G NEW 87590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
892-70-024-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
892-70-024-20-001101 Preci-Dip 147350 2016+ CONN HDR 24POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
892-70-024-20-001101 Preci-Dip 289110 2016+ CONN HDR 24POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HI13005000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HI13005000J0G Amphenol FCI 147370 2016+ 500 TB SPRING PLUG Unitronix Electronics Limited
HI13005000J0G IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HI13005000J0G NEW 97310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
853-87-006-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
853-87-006-10-001101 Preci-Dip 147830 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
853-87-006-10-001101 Preci-Dip 298930 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
110-87-432-41-001101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
110-87-432-41-001101 Preci-Dip 157270 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Unitronix Electronics Limited
110-87-432-41-001101 Preci-Dip 278610 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
117-83-624-41-005101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
117-83-624-41-005101 Preci-Dip 157220 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
117-83-624-41-005101 Preci-Dip 277450 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
510-87-072-11-001101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 72POS GOLD
510-87-072-11-001101 Preci-Dip 156980 2016+ CONN SOCKET PGA 72POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-87-072-11-001101 Preci-Dip 278370 2016+ CONN SOCKET PGA 72POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com