Location : Home > T > TXR18AB00-1608AI2
TXR18AB00-1608AI2
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
G125-1020005 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts 1.25MM M CONTACT 28-32AWG
171630-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONTACT SKT CRIMP 20-24AWG TIN
H4CFM4DM Connectors, Interconnects Photovoltaic (Solar Panel) Connectors Female Coupler Connector Plus 12 AWG
AFD58-24-19PN-6117-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 19 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
10064555-172520HLF Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 17 Position FPC Connector Contacts, Top 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle
SFW12R-2STE9LF Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 12 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle
LJT00RT-19-35S-023 Connectors, Interconnects Circular Connectors LJT 66C 66#22D SKT RECP
311-43-147-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 47 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0395166519 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
0395333312 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
69190-206HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
69190-206HLF 56250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
69190-206HLF Amphenol FCI 147330 2016+ BERGSTIK II SR STRAIGHT RET Unitronix Electronics Limited
11122060 STOCK 46600 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
11122060 IC 59030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1051032:0045 Phoenix Contact 157220 2016+ TERM BLOCK MARKER Unitronix Electronics Limited
151-10-642-00-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin DIL SOLDER TAIL 2.54MM
151-10-642-00-004101 IC 57220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
151-10-642-00-004101 Preci-Dip 146990 2016+ DIL SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
151-10-642-00-004101 Preci-Dip 277590 2016+ DIL SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-87-006-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-87-006-20-001101 Preci-Dip 157130 2016+ SOCKET 7 MM SOLDER TAIL SINGLE Unitronix Electronics Limited
801-87-006-20-001101 Preci-Dip 297930 2016+ SOCKET 7 MM SOLDER TAIL SINGLE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
880-70-018-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
880-70-018-20-001101 Preci-Dip 147250 2016+ CONN HDR 18POS 2MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
880-70-018-20-001101 Preci-Dip 288710 2016+ CONN HDR 18POS 2MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0873400823 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
0395132808 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)