Location : Home > T > TXR15AB00-1005AI
TXR15AB00-1005AI
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
09670995678 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB CRIMP SET MA 09P 10C
L177SDDH50SOL2 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Solder
SYM-41T-P0.7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONTACT PIN CRIMP
770251-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN SOCKET 14-20AWG TIN CRIMP
GTS02R24-AJS Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 25C 25#16 SKT RECP BOX
T38425-24-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T38425-24-0 IC 41100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38425-24-0 NEW 98150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38263-24-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38263-24-0 IC 40920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38263-24-0 NEW 97410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
YK50324030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK50324030J0G Amphenol FCI 156960 2016+ CONN BARRIER STRP 24CIRC 0.374 Unitronix Electronics Limited
YK50324030J0G IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK50324030J0G NEW 97370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1051029:0271 N/A 24 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1956425 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (3 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1956425 Phoenix Contact 147710 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1956425 Phoenix Contact 277810 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1956425 IC 59640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1803934 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories CABLE ENTRY HOUSING 2POS GREEN
1803934 Phoenix Contact 288450 2016+ CABLE ENTRY HOUSING 2POS GREEN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1803934 Phoenix Contact 8000 2012+ CABLE ENTRY HOUSING 2POS GREEN EKT Electronics Co., Ltd
1803934 Phoenix Contact 8000 2012+ CABLE ENTRY HOUSING 2POS GREEN TPC Global Service Co.Ltd.
55508-124LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
55508-124LF 5233 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
55508-124LF Electronics 27790 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
55508-124LF IC 37012 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1645980000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1645980000 N/A 33550 2016 Originalnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
1645980000 Original 39586 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
3034387 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories END BRACKET WIDTH: 8.2 MM GRAY
3034387 IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3034387 N/A 5 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
3034387 Phoenix Contact 288150 2016+ END BRACKET WIDTH: 8.2 MM GRAY Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
338069-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
338069-8 Electronics 26651 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
338069-8 IC 38812 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
338069-8 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
316-87-146-41-011101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold