Location : Home > T > TXETALSANF-26.000000
TXETALSANF-26.000000
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
24-4508-30 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
24-4508-30 Aries Electronics 147220 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
24-4508-30 Aries Electronics 277810 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSM-142-S-DH Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 84 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
351-10-108-00-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
351-10-108-00-005101 IC 56330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
351-10-108-00-005101 Preci-Dip 157350 2016+ CONN HDR 8POS 0.100 T/H GOLD Unitronix Electronics Limited
351-10-108-00-005101 Preci-Dip 297750 2016+ CONN HDR 8POS 0.100 T/H GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
90142-0026 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 26 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
90142-0026 Molex 15000 2016+ 2016+ enkaite Electronics Co., Ltd
90142-0026 Molex 15000 15+ connector Global Thunder Electronics Co.,Ltd
90142-0026 STOCK 45690 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
90142-0026 IC 59790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
70553-0111 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold