Location : Home > T > TXD2-L-24V
TXD2-L-24V
Share on FacebookShare on Facebook
TXD2-L-24V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TXD2-L-24V RoHS 54805 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TXD2-L-24V 498765 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GP3040-9R Power Supplies - External/Internal (Off-Board) DC DC Converters DC/DC CONVERT 5.1V DUAL 15V
GP3040-9R IC 58890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GP3040-9R NEW 78250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VEP15US09 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 9V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
VEP15US09 IC 58940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VEP15US09 NEW 97970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AB24S0900D Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 9V 24W
AB24S0900D IC 40540 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
AB24S0900D NEW 99070 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MP6-1E-1L-1L-4EE-00 IC 40760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
REC5-2415SRW/H2/C/SMD-R Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 5W 18-36VIN 15VOUT
SSL5031BDB1207UL IC 58140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSL5031BDB1207UL NEW 88170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DS2E-S-DC5V-R Relays Signal Relays, Up to 2 Amps General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole
DS2E-S-DC5V-R 786549 13+ fenkey electronics co.,ltd
DS2E-S-DC5V-R brenda@hon 87440 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
DS2E-S-DC5V-R N/A 87440 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
DS2E-S-DC5V-R ROHS 87410 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ISL29125EVAL1Z INTERSIL 50000 14+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
ISL29125EVAL1Z INTERSIL 50000 15+ 15+ Excellent Electronics Components Inc
ISL29125EVAL1Z NEW 99090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
INA149EVM 789546 13+ fenyang electronics co.,ltd
INA149EVM 789546 13+ 13+ fenkey electronics co.,ltd
INA149EVM IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MK3P2-I DC24 Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 24VDC Coil Socketable
MK3P2-I DC24 NEW 77870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MK3P2-I DC24 Omron 42385 1538+ RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MK3P2-I DC24 Omron 8330 2014+ RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V Ameyic Electronics Limited
MK3P2-I DC24 STOCK 45810 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
HS25 470R J Resistors Chassis Mount Resistors RES CHAS MNT 470 OHM 5% 25W