Location : Home > T > TX66AB00-2008
TX66AB00-2008
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SS64600-020F Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK
TV07RW-17-99SD Connectors, Interconnects Circular Connectors 23 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
GTS00R20-18SW Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 9C 3#12 6# SKT RECP WALL
1912773 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1912773 IC 40730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1912773 Phoenix Contact 157200 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS 270DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1912773 Phoenix Contact 270150 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS 270DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0391001510 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.591" (15.00mm) Eurostyle Terminal Strip Connector, Screws
0382100221 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
1836121 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1836121 IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1836121 Phoenix Contact 157590 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1836121 Phoenix Contact 287930 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1050033:0064 Phoenix Contact 157170 2016+ TERM BLOCK MARKER Unitronix Electronics Limited
460-80-234-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER SLOTTED 2.54MM
460-80-234-00-001101 Preci-Dip 147080 2016+ HEADER SLOTTED 2.54MM Unitronix Electronics Limited
460-80-234-00-001101 Preci-Dip 277690 2016+ HEADER SLOTTED 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325311-09-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
PRPC019SGAN-M71RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 19 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
PRPC019SGAN-M71RC IC 40720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PRPC019SGAN-M71RC NEW 98930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PRPC019SGAN-M71RC Sullins Connector Solutions 157180 2016+ CONN HEADER .100 SNGL R/A 19POS Unitronix Electronics Limited
3026434 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories TEST CONNECTOR
3026434 Phoenix Contact 147290 2016+ TEST CONNECTOR Unitronix Electronics Limited
3026434 Phoenix Contact 289190 2016+ TEST CONNECTOR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1051260000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories ADAPTER TEST 1POS WTA/WDU
1051260000 Weidmuller 288990 2016+ ADAPTER TEST 1POS WTA/WDU Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1051260000 Weidmuller 8000 2012+ ADAPTER TEST 1POS WTA/WDU EKT Electronics Co., Ltd
1051260000 Weidmuller 8000 2012+ ADAPTER TEST 1POS WTA/WDU SIMEN Electronics Co.,Ltd