Location : Home > T > TX54AC00-1006
TX54AC00-1006
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JT06RE-16-13S-SR Connectors, Interconnects Circular Connectors JT 13C 13#16 SKT WALL RECP
5-1393480-5 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
FCC17A15SC69B Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
D38999/24WE8HE Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
4-1393483-8 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Free Hanging (In-Line) Solder Cup
14310814402000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
68405-410HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
68405-410HLF Amphenol FCI 147820 2016+ HEADER BERGSTIK R/A Unitronix Electronics Limited
68405-410HLF IC 56740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0395378010 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
6-1123723-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
6-1123723-6 IC 55940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
350-10-103-00-012101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Unshrouded Connector 0.070" (1.78mm) Through Hole Gold
350-10-103-00-012101 Preci-Dip 157290 2016+ CONN HDR 3POS 0.070 T/H GOLD Unitronix Electronics Limited
350-10-103-00-012101 Preci-Dip 277870 2016+ CONN HDR 3POS 0.070 T/H GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
380-10-114-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER SOLDER TAIL 2.54MM
380-10-114-00-001101 IC 59820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
380-10-114-00-001101 Preci-Dip 147770 2016+ HEADER SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
380-10-114-00-001101 Preci-Dip 277350 2016+ HEADER SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2809296 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Jumpers WIRING BRIDGE
9-1437382-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories CONN BARRIER BLOCK COVER 4POS
9-1437382-3 TE Connectivity AMP Connectors 147850 2016+ CONN BARRIER BLOCK COVER 4POS Unitronix Electronics Limited
9-1437382-3 TE Connectivity AMP Connectors 288010 2016+ CONN BARRIER BLOCK COVER 4POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-83-004-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-004-65-001101 Preci-Dip 147180 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-004-65-001101 Preci-Dip 299110 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com