Location : Home > T > TX2SL-LT-4.5V-TH
TX2SL-LT-4.5V-TH
Share on FacebookShare on Facebook
TX2SL-LT-4.5V-TH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TX2SL-LT-4.5V-TH 498765 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
TX2SL-LT-4.5V-TH 498765 13+ stock Starkey Technology (H.K) Co.,Ltd
TX2SL-LT-4.5V-TH RELAY DPDT 7.5A INRUSH 4.5VDC 8000 Panasonic Electric Works 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
TX2SL-LT-4.5V-TH RoHS Compliant 39364 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
TX2SL-LT-4.5V-TH RELAY DPDT 7.5A INRUSH 4.5VDC 8000 Panasonic Electric Works 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TX2SL-LT-4.5V-TH RoHS 54805 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2938617 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 24V 240W