Location : Home > T > TX2SA-L2-1.5V-Z
TX2SA-L2-1.5V-Z
Share on FacebookShare on Facebook
TX2SA-L2-1.5V-Z distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TX2SA-L2-1.5V-Z RELAY LATCH 2A 1.5VDC 200MW SMD 8000 Panasonic Electric Works 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TX2SA-L2-1.5V-Z 498765 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
TX2SA-L2-1.5V-Z RELAY TELECOM DPDT 2A 1.5V 27310 Panasonic 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
TX2SA-L2-1.5V-Z standard package with RoHS 160750 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
TX2SA-L2-1.5V-Z RELAY TELECOM DPDT 2A 1.5V 27310 Panasonic 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com