Location : Home > T > TX18AB00B2008
TX18AB00B2008
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
AFD51-24-19PY-6139 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 19 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Free Hanging (In-Line)
TVS06RK-9-98HD Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
97-3107B28-16PY Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 20C 20#16 PIN PLUG
DJT16E19-11BB Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 11 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
M83723/72R22559-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 55 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
BACC63BV18B31P9 Connectors, Interconnects Circular Connectors 31 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
MS27656T23B53BD Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 53 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
MS3474W2431PL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 31 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
62684-451121AHLF Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 45 Position Connector 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
DTS20W21-16HE Connectors, Interconnects Circular Connectors 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
316-43-128-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1389060000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole