Location : Home > T > TWW5J7R5E
TWW5J7R5E
Share on FacebookShare on Facebook
TWW5J7R5E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TWW5J7R5E standard package with RoHS 163530 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
TWW5J7R5E RoHS Compliant 40074 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
TWW5J7R5E RES 7.5 OHM 5W 5 RADIAL 492800 Ohmite 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
TWW5J7R5E Wirewound Resistors - Through Hole 5watt 7.5ohm 5 Vertical Mount 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TWW5J7R5E RoHS 54805 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk