Location : Home > T > TWW5J5R6E
TWW5J5R6E
Share on FacebookShare on Facebook
TWW5J5R6E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TWW5J5R6E Wirewound Resistors - Through Hole 5watt 5.6ohm 5 Vertical Mount 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TWW5J5R6E RES 5.6 OHM 5W 5 RADIAL 1000600 Ohmite NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TWW5J5R6E RES 5.6 OHM 5W 5 RADIAL 1538600 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TWW5J5R6E RES 5.6 OHM 5W 5 RADIAL 878000 Ohmite 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TWW5J5R6E RES 5.6 OHM 5W 5 RADIAL 895400 Ohmite 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
TWW5J5R6E RES 5.6 OHM 5W 5 RADIAL 1538600 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited