Location : Home > T > TWW5J3R0E
TWW5J3R0E
Share on FacebookShare on Facebook
TWW5J3R0E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TWW5J3R0E RES 3 OHM 5W 5 RADIAL 493300 Ohmite 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
TWW5J3R0E Wirewound Resistors - Through Hole 5watt 3ohm 5 Vertical Mount 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
TWW5J3R0E Wirewound Resistors - Through Hole 5watt 3ohm 5 Vertical Mount 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TWW5J3R0E n/a 1000 OHMITE 16+ new Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
TWW5J3R0E RES 3 OHM 5W 5 RADIAL 493300 Ohmite 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
TWW5J3R0E RES 3 OHM 5W 5 RADIAL 1244500 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
TWW5J3R0E RES 3 OHM 5W 5 RADIAL 598500 Ohmite NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
40J120 Resistors Through Hole Resistors RES 120 OHM 10W 5% AXIAL
40J120 Electronics 27471 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
40J120 IC 36741 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
40J120 Ohmite 80000 2012+ Wirewound Resistors - Through Hole 10watt 120ohm 5 Axial Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com