Location : Home > T > TWW5J2R7E
TWW5J2R7E
Share on FacebookShare on Facebook
TWW5J2R7E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TWW5J2R7E RES 2.7 OHM 5W 5 RADIAL 493500 Ohmite 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
TWW5J2R7E Wirewound Resistors - Through Hole 5watt 2.7ohm 5 Vertical Mount 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
TWW5J2R7E Wirewound Resistors - Through Hole 5watt 2.7ohm 5 Vertical Mount 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TWW5J2R7E RES 2.7 OHM 5W 5 RADIAL 493500 Ohmite 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
TWW5J2R7E RoHS 54805 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk