Location : Home > T > TWW5J20RE
TWW5J20RE
Share on FacebookShare on Facebook
TWW5J20RE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TWW5J20RE RES 20 OHM 5W 5 RADIAL 898500 Ohmite NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TWW5J20RE RES 20 OHM 5W 5 RADIAL 1533800 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TWW5J20RE RES 20 OHM 5W 5 RADIAL 877200 Ohmite 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TWW5J20RE RES 20 OHM 5W 5 RADIAL 793300 Ohmite 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
TWW5J20RE RES 20 OHM 5W 5 RADIAL 1533800 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
TWW5J20RE Wirewound Resistors - Through Hole 5watt 20ohm 5 Vertical Mount 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com