Location : Home > T > TWW3JR82E
TWW3JR82E
Share on FacebookShare on Facebook
TWW3JR82E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TWW3JR82E RES 0.82 OHM 3W 5 RADIAL 788000 Ohmite 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
TWW3JR82E RES 0.82 OHM 3W 5 RADIAL 1518200 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
TWW3JR82E RES 0.82 OHM 3W 5 RADIAL 893200 Ohmite NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TWW3JR82E RES 0.82 OHM 3W 5 RADIAL 788000 Ohmite 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
TWW3JR82E RES 0.82 OHM 3W 5 RADIAL 699600 Ohmite 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TWW3JR82E RoHS 54805 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS010500R0FS73 Resistors Through Hole Resistors RES 500 OHM 10W 1% WW AXIAL