Location : Home > T > TWW3J4R3E
TWW3J4R3E
Share on FacebookShare on Facebook
TWW3J4R3E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TWW3J4R3E RES 4.3 OHM 3W 5 RADIAL 789500 Ohmite 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
TWW3J4R3E RES 4.3 OHM 3W 5 RADIAL 1519700 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
TWW3J4R3E RES 4.3 OHM 3W 5 RADIAL 894700 Ohmite NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TWW3J4R3E RoHS 54805 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TWW3J4R3E RES 4.3 OHM 3W 5 RADIAL 701100 Ohmite 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TWW3J4R3E RES 4.3 OHM 3W 5 RADIAL 789500 Ohmite 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
TWW3J4R3E Wirewound Resistors - Through Hole 3watt 4.3ohm 5 Vertical Mount 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com