Location : Home > T > TWW10J8R2E
TWW10J8R2E
Share on FacebookShare on Facebook
TWW10J8R2E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TWW10J8R2E Wirewound Resistors - Through Hole 10watt 8.2ohm 5 Vertical Mount 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TWW10J8R2E RES 8.2 OHM 10W 5 RADIAL 712100 Ohmite Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TWW10J8R2E RES 8.2 OHM 10W 5 RADIAL 606900 Ohmite new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
TWW10J8R2E Wirewound Resistors - Through Hole 10watt 8.2ohm 5 Vertical Mount 800,000 Ohmite 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
TWW10J8R2E RES 8.2 OHM 10W 5 RADIAL 1237100 Ohmite RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com