Location : Home > T > TWW10J5R6E
TWW10J5R6E
Share on FacebookShare on Facebook
TWW10J5R6E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TWW10J5R6E RoHS 54805 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TWW10J5R6E RES 5.6 OHM 10W 5 RADIAL 713000 Ohmite Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TWW10J5R6E RES 5.6 OHM 10W 5 RADIAL 607800 Ohmite new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
TWW10J5R6E Wirewound Resistors - Through Hole 10watt 5.6ohm 5 Vertical Mount 800,000 Ohmite 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
TWW10J5R6E RES 5.6 OHM 10W 5 RADIAL 1238000 Ohmite RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com