Location : Home > T > TWM5J270E
TWM5J270E
Share on FacebookShare on Facebook
TWM5J270E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TWM5J270E Metal Oxide Resistors 5watt 270ohm 5 Vertical Mount 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TWM5J270E RES 270 OHM 5W 5 RADIAL 873700 Ohmite 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TWM5J270E RES 270 OHM 5W 5 RADIAL 793100 Ohmite 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
TWM5J270E RES 270 OHM 5W 5 RADIAL 793100 Ohmite 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
TWM5J270E RES 270 OHM 5W 5 RADIAL 1523300 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
TWM5J270E RES 270 OHM 5W 5 RADIAL 898300 Ohmite NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.