Location : Home > T > TWM3J750E
TWM3J750E
Share on FacebookShare on Facebook
TWM3J750E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TWM3J750E Metal Oxide Resistors 3watt 750ohm 5 Vertical Mount 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TWM3J750E RES 750 OHM 3W 5 RADIAL 794300 Ohmite 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
TWM3J750E RES 750 OHM 3W 5 RADIAL 1524500 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
TWM3J750E RES 750 OHM 3W 5 RADIAL 899500 Ohmite NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TWM3J750E RES 750 OHM 3W 5 RADIAL 874900 Ohmite 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TWM3J750E RES 750 OHM 3W 5 RADIAL 794300 Ohmite 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.