Location : Home > T > TWM10J2K7E
TWM10J2K7E
Share on FacebookShare on Facebook
TWM10J2K7E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TWM10J2K7E RES 2.7K OHM 10W 5 RADIAL 786800 Ohmite Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TWM10J2K7E RES 2.7K OHM 10W 5 RADIAL 681600 Ohmite new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
TWM10J2K7E RES 2.7K OHM 10W 5 RADIAL 1311800 Ohmite RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS01A50R00FS70 Resistors Through Hole Resistors RES 50 OHM 1W 1% WW AXIAL
RS01A50R00FS70 IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS01A50R00FS70 NEW 88450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS01A50R00FS70 Vishay Dale 1241000 2015+ RES 50 OHM 1W 1 WW AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com