Location : Home > T > TWM10J1K5E
TWM10J1K5E
Share on FacebookShare on Facebook
TWM10J1K5E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TWM10J1K5E RoHS 54805 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TWM10J1K5E RES 1.5K OHM 10W 5 RADIAL 787000 Ohmite Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TWM10J1K5E RES 1.5K OHM 10W 5 RADIAL 681800 Ohmite new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
TWM10J1K5E Metal Oxide Resistors 10watt 1.5Kohm 5 Vertical Mount 800,000 Ohmite 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
TWM10J1K5E RES 1.5K OHM 10W 5 RADIAL 1312000 Ohmite RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com