Location : Home > T > TVX2V470MCD
TVX2V470MCD
Share on FacebookShare on Facebook
TVX2V470MCD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TVX2V470MCD RoHS Compliant 39674 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
TVX2V470MCD standard package with RoHS 162950 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
TVX2V470MCD CAP ALUM 47UF 20 350V AXIAL 712800 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TVX2V470MCD CAP ALUM 47UF 20 350V AXIAL 1339100 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
TVX2V470MCD RoHS 54805 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TVX2V470MCD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 350volts 47uF 16x41.5 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com