Location : Home > T > TVX1J221MCD
TVX1J221MCD
Share on FacebookShare on Facebook
TVX1J221MCD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TVX1J221MCD DIP 66500 NIPPON 10+ original in stock Philchip Electronics Limited
TVX1J221MCD CAP ALUM 220UF 20 63V AXIAL 684000 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
TVX1J221MCD RoHS Compliant 40054 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
TVX1J221MCD 498765 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
TVX1J221MCD standard package with RoHS 163590 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
TVX1J221MCD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 63volts 220uF 10x26 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com