Location : Home > T > TVX1C222MCD
TVX1C222MCD
Share on FacebookShare on Facebook
TVX1C222MCD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TVX1C222MCD CAP ALUM 2200UF 20 16V AXIAL 881600 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
TVX1C222MCD RoHS Compliant 39944 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
TVX1C222MCD 498765 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
TVX1C222MCD standard package with RoHS 162810 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
TVX1C222MCD CAP ALUM 2200UF 20 16V AXIAL 1505800 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
TVX1C222MCD RoHS 54805 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TVX1C222MCD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16volts 2200uF 13x31.5 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TVX1C222MCD 2013+ 10000 S/N 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com