Location : Home > T > TVX1A103MCD
TVX1A103MCD
Share on FacebookShare on Facebook
TVX1A103MCD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TVX1A103MCD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 10volts 10000uF 18x41 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TVX1A103MCD RoHS 54805 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TVX1A103MCD electronics?components 10000 S/N 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
TVX1A103MCD CAP ALUM 10000UF 20 10V AXIAL 1425800 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TVX1A103MCD 2013+ 80,000 Nichicon 2013+ Power Agency Co.,Ltd