Location : Home > T > TVS07RK-19-32SC
TVS07RK-19-32SC
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
7-146459-0 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN HEADER 20POS .100" STACKER
PT06P10-5PX Connectors, Interconnects Circular Connectors PT 5C 5#20 PIN PLUG
PT02W24-61S Connectors, Interconnects Circular Connectors PT 61C 61#20 SKT RECP
ACC06E24-10R-025 Connectors, Interconnects Circular Connectors AC 7C 7#8 SKT PLUG RADSOK
PYH.M1.4GL.AN Connectors, Interconnects Circular Connectors 14 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
PT02A8-3PW Connectors, Interconnects Circular Connectors PT 3C 3#20 PIN RECP
FX30B-4P-3.81DSA20 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Male Pins CONN HEADER 4POS PCB VERT
TV07DZ-21-121SD-S25 Connectors, Interconnects Circular Connectors 121 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
CTVP00RW-17-35P-506 Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
97-3106B20-19SX Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 3C 3#8 SKT PLUG
CA3102E12S-3SYB05 Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
0524181910 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 19 Position Receptacle Connector Tin 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle