Location : Home > T > TVPS00RK-19-11P
TVPS00RK-19-11P
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CTVS07RF-15-15SE Connectors, Interconnects Circular Connectors 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
D38999/20WG16PN-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 16 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange Shielded
PT04SE-16-26S Connectors, Interconnects Circular Connectors 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
000-46650-75 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) - Terminators CONN TERMINATOR PLUG BNC 75OHM
0743370951 Connectors, Interconnects D-Shaped Connectors - Centronics 68, 68 Position Stacked, 2 Receptacles Connector SCSI+, VHDCI Through Hole, Right Angle Solder
422-83-248-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
T38531-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38531-22-0 IC 40920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38531-22-0 NEW 98250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5452038 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
5452038 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5452038 Phoenix Contact 147270 2016+ BCH-381H-13 BK Unitronix Electronics Limited
5452038 Phoenix Contact 278790 2016+ BCH-381H-13 BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
14-6625-21 IC 59460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0387703218 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
3032185 Phoenix Contact 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
3032185 Phoenix Contact 8000 2012+ VERT POTENTIAL BRIDGE TERM BLK SIMEN Electronics Co.,Ltd
3032185 Phoenix Contact 8000 2012+ VERT POTENTIAL BRIDGE TERM BLK TPC Global Service Co.Ltd.
0099990995 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
0099990995 IC 38350 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
0099990995 MOLEX 59960 STOCK Believe Technologies Limited
0099990995 STOCK 45510 2016+ standard RoHS / Pb-Free MAINtron Electronics Limited.
831-87-004-10-230101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
831-87-004-10-230101 Preci-Dip 147470 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-87-004-10-230101 Preci-Dip 297930 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com