Location : Home > T > TVPS00RF-21-39PC-LC
TVPS00RF-21-39PC-LC
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MS3108E32-22S Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 54C 54#16 SKT PLUG RTANG
983-6KE18-14P7 Connectors, Interconnects Circular Connectors 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
TXR40AB45-1810AI Connectors, Interconnects Circular Connectors - Backshells and Cable Clamps CONN BACKSHELL ADPT SZ 19F OLIVE
DL60R18-08SN-6106 Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
DJT10E17-35SC Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
TVPS00RF-15-35HB Connectors, Interconnects Circular Connectors 37 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
1546975-1 IC 56200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTH413505B Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTH413505B IC 40920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTH413505B NEW 97970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTH413505B On Shore Technology Inc. 157010 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1034560000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1034560000 IC 58940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1034560000 Weidmuller 157320 2016+ CONN HEADER 18POS 3.81MM VERT OR Unitronix Electronics Limited
1034560000 Weidmuller 288590 2016+ CONN HEADER 18POS 3.81MM VERT OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-644991-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
3-644991-3 TE Connectivity AMP Connectors 157510 2016+ CONN HEADER 3POS VERT .156 TIN Unitronix Electronics Limited
3-644991-3 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
3-644991-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 3POS VERT .156 TIN SIMEN Electronics Co.,Ltd
3-644991-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 3POS VERT .156 TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1597950000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Adapters HEADER COUPLER 5.08MM 21POS OR
1597950000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1597950000 Weidmuller 288530 2016+ HEADER COUPLER 5.08MM 21POS OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1597950000 Weidmuller 8000 2012+ HEADER COUPLER 5.08MM 21POS OR Global Thunder Electronics Co.,Ltd
3-966292-3 Electronics 26990 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3-966292-3 Electronics 26990 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
0351561200 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)