Location : Home > T > TUW7J10RE
TUW7J10RE
Share on FacebookShare on Facebook
TUW7J10RE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TUW7J10RE RES 10 OHM 7W 5 AXIAL 1238300 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TUW7J10RE RES 10 OHM 7W 5 AXIAL 700300 Ohmite NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TUW7J10RE Wirewound Resistors - Through Hole 7watt 10ohm 5 Axial 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
TUW7J10RE RES 10 OHM 7W 5 AXIAL 577700 Ohmite 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767141473G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 13 RES 47K OHM 14SOIC
767141473G CTS Resistor Products 570400 2015+ RES ARRAY 47K OHM 13 RES 14SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
767141473G CTS Resistor Products 570400 2015+ RES ARRAY 47K OHM 13 RES 14SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com