Location : Home > T > TUW5JR56E
TUW5JR56E
Share on FacebookShare on Facebook
TUW5JR56E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TUW5JR56E RoHS 54805 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TUW5JR56E RES 0.56 OHM 5W 5 AXIAL 1525100 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TUW5JR56E RES 0.56 OHM 5W 5 AXIAL 898800 Ohmite NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TUW5JR56E RES 0.56 OHM 5W 5 AXIAL 877500 Ohmite 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2-2176091-8 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 110 OHM 0.1% 1/4W 0805
2-2176091-8 TE Connectivity AMP Connectors 1003000 NEW RoHS RES SMD 110 OHM 0.1 1/4W 0805 FindCores Electronics Inc.
2-2176091-8 TE Connectivity AMP Connectors 1541000 2015+ RES SMD 110 OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2-2176091-8 TE Connectivity AMP Connectors 897800 1537+ RES SMD 110 OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.