Location : Home > T > TUW5J3R9E
TUW5J3R9E
Share on FacebookShare on Facebook
TUW5J3R9E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TUW5J3R9E RoHS 54805 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TUW5J3R9E RES 3.9 OHM 5W 5 AXIAL 1216400 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TUW5J3R9E RES 3.9 OHM 5W 5 AXIAL 590100 Ohmite NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TUW5J3R9E Wirewound Resistors - Through Hole 5watt 3.9ohm 5 Axial 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
TUW5J3R9E RES 3.9 OHM 5W 5 AXIAL 798800 Ohmite 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com