Location : Home > T > TUW5J2R7E
TUW5J2R7E
Share on FacebookShare on Facebook
TUW5J2R7E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TUW5J2R7E Wirewound Resistors - Through Hole 5watt 2.7ohm 5 Axial 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TUW5J2R7E RES 2.7 OHM 5W 5 AXIAL 1216900 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TUW5J2R7E RES 2.7 OHM 5W 5 AXIAL 590600 Ohmite NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TUW5J2R7E Wirewound Resistors - Through Hole 5watt 2.7ohm 5 Axial 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
TUW5J2R7E Wirewound Resistors - Through Hole 5watt 2.7ohm 5 Axial 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.