Location : Home > T > TUW10J8R2E
TUW10J8R2E
Share on FacebookShare on Facebook
TUW10J8R2E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TUW10J8R2E RES 8.2 OHM 10W 5 AXIAL 691200 Ohmite 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TUW10J8R2E RES 8.2 OHM 10W 5 AXIAL 1347800 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TUW10J8R2E Wirewound Resistors - Through Hole 10watt 8.2ohm 5 Axial 800,000 Ohmite 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
TUW10J8R2E Wirewound Resistors - Through Hole 10watt 8.2ohm 5 Axial 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.