Location : Home > T > TT14018100J0G
TT14018100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
TT14018100J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386990047 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
VM09555200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
VM09555200J0G Amphenol FCI 157360 2016+ 508 TB PLUGGABLE PLUG WF Unitronix Electronics Limited
VM09555200J0G IC 58520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VM09555200J0G NEW 87410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1712898 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1712898 Phoenix Contact 157520 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1712898 Phoenix Contact 298810 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0700-0-00-01-00-00-03-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Double End, Pin 0.158" (4.01mm) Tin-Lead
0700-0-00-01-00-00-03-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
0700-0-00-01-00-00-03-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 298130 2016+ TERM TURRET PIN L=4.01MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BSM6-L IC 38140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BSM6-L NEW 88170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BSM6-L Panduit Corp 157160 2016+ TERM SPLICE NON INS 4.0 Unitronix Electronics Limited
421-AM-BF CNC Tech 147170 2016+ CONN USB ADAPTER A MALE/B FEMALE Unitronix Electronics Limited
421-AM-BF IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1858057 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1858057 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1858057 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1858057 Phoenix Contact 299130 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1933231 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1933231 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1933231 Electronics 25090 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1933231 Phoenix Contact 288530 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0717597 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 1 Position Terminal Block Blue 2 Piece
TC16036200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 16 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
TC16036200J0G Amphenol FCI 147540 2016+ 500 TB WIR PRO 180D Unitronix Electronics Limited
TC16036200J0G IC 40920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TC16036200J0G NEW 97930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1984769 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
1984769 38105 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
1984769 Electronics 25760 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1984769 Phoenix Contact 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1984769 STOCK 42990 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1984824 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 8 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole