Location : Home > T > TSPC603RVGH12LC
TSPC603RVGH12LC
Share on FacebookShare on Facebook
TSPC603RVGH12LC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TSPC603RVGH12LC IC MPU 32BIT 12MHZ 255CBGA 5000 Freescale Semiconductor 2016+ New parts and Stock On Hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4SV75KC-0175CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz 6-CLCC
8N4SV75KC-0032CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 76.8MHz 6-CLCC
SRT2-VID16ML Industrial Controls, Meters Controllers - PLC Modules Input Module DIN Rail 24VDC
SRT2-VID16ML 687945 13+ fenkey electronics co.,ltd
SRT2-VID16ML 687945 13+ fenyang electronics co.,ltd
SRT2-VID16ML 687945 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
SRT2-VID16ML NEW 97770 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
40527-3654 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment UNIV MAT TRIM KIT 36"X54" ALUM
40527-3654 IC 57450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4SV75BC-0108CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz 6-CLCC
8N4SV75BC-0108CDI IC 56830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
548G-05LF IDT 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EPM7160EQC160-10 ALTERA 69953 2016 QFP-160 European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
EPM7160EQC160-10 Altera 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EPM7160EQC160-10 ALTERA 81246 2016 QFP-160 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
70261L20PFI8 IC 59440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
93LC66-I/P Integrated Circuits (ICs) Memory IC EEPROM 4KBIT 2MHZ 8DIP
93LC66-I/P 789455 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
93LC66-I/P IC 37271 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
93LC66-I/P MICROCHI 48500 2012+ DIP-8 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
93LC66-I/P Microchip 57199 15+ IC EEPROM 4KBIT 2MHZ 8DIP Unitronix Electronics Limited
MP1528DQ-LF-P Integrated Circuits (ICs) PMIC - LED Drivers LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) Analog, PWM Dimming 950mA (Switch) 6-QFN (3x3)
MP1528DQ-LF-P Monolithic Power 39414 17+/18+ IC LED DRIVER FindCores Electronics Co.,Ltd.
MP1528DQ-LF-P Monolithic Power 39414 NEW RoHS IC LED DRIVER FindCores Electronics Inc.
MP1528DQ-LF-P Monolithic Power 41645 1516+ IC LED DRIVER Alphatek Technology Limited
MP1528DQ-LF-P Monolithic Power 41645 1516+ IC LED DRIVER AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
0702800807 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 38 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
69188-114HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
69188-114HLF 56280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
69188-114HLF Amphenol FCI 157110 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
69188-114HLF Amphenol FCI 289010 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
81080-660403 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 80 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
81080-660403 7500 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
81080-660403 3M 157460 2016+ CONN HEADER 80POS STR LONG T/ Unitronix Electronics Limited
81080-660403 3M 147230 2016+ 4WALL TRIPOLARIZ HEADER 80 CONTA Unitronix Electronics Limited
69193-116 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold, GXT?
69193-116 56640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
69193-116 Amphenol FCI 157310 2016+ BERGSTIK II SR RIGHT ANGLE RET Unitronix Electronics Limited
4-103148-0-39 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 39 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
4-103148-0-39 TE Connectivity AMP Connectors 157870 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 39POS R/A Unitronix Electronics Limited
4-103148-0-39 TE Connectivity AMP Connectors 278110 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 39POS R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-103148-0-39 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
4-103148-0-39 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 39POS R/A TPC Global Service Co.Ltd.