Location : Home > T > TSP2D447M010AH6510D540
TSP2D447M010AH6510D540
Share on FacebookShare on Facebook
TSP2D447M010AH6510D540 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TSP2D447M010AH6510D540 Tantalum Capacitors - Polymer SMD 10volts 440uF 20 Learn More 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TSP2D447M010AH6510D540 Tantalum Capacitors - Polymer SMD 10volts 440uF 20 Learn More 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
TSP2D447M010AH6510D540 CAP TANT 440UF 10V 20 3217 687600 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TSP2D447M010AH6510D540 CAP TANT 440UF 10V 20 3217 582400 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
TSP2D447M010AH6510D540 CAP TANT 440UF 10V 20 3217 687600 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.