Location : Home > T > TSEABCSANF-25.000000
TSEABCSANF-25.000000
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
16-6810-90T Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS TIN
16-6810-90T Aries Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
16-6810-90T Aries Electronics 277990 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
16-6810-90T Aries Electronics 8000 2012+ IC SOCKET 16POS VERT TIN .600 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
831-83-022-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
831-83-022-20-001101 Preci-Dip 147440 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-83-022-20-001101 Preci-Dip 288730 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LPPB222NFSS-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Header Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
LPPB222NFSS-RC IC 59030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LPPB222NFSS-RC NEW 78390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LPPB222NFSS-RC Sullins Connector Solutions 147560 2016+ CONN HEADER .050 44POS Unitronix Electronics Limited
1883899 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1883899 IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1883899 Phoenix Contact 147360 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1883899 Phoenix Contact 297290 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
814-22-044-30-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 44 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-044-30-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-044-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
814-22-044-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 44POS DUAL .315 SMD EKT Electronics Co., Ltd
814-22-044-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 44POS DUAL .315 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
929841-01-05-10 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 5 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1969590-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.098" (2.50mm)
894-70-033-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 33 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
894-70-033-10-002101 Preci-Dip 157410 2016+ CONN HDR 33POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
894-70-033-10-002101 Preci-Dip 297870 2016+ CONN HDR 33POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
432611-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws