Location : Home > T > TS68EN360VA33L
TS68EN360VA33L
Share on FacebookShare on Facebook
TS68EN360VA33L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TS68EN360VA33L IC QUICC 32BIT 33MHZ 240CERQUAD 5000 Freescale Semiconductor 2016+ New parts and Stock On Hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TS68EN360VA33L RoHS 54805 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
28103-03 Industrial Controls, Meters Panel Meters - Counters, Hour Meters Time Counter (Hour Meter) 90 ~ 264VAC Panel Mount
28103-03 IC 59830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1301020123 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment HANDLAMP 100W W/SW SO REF