Location : Home > T > TS68882VF1-20
TS68882VF1-20
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for TS68882VF1-20 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
TS68882VF1-20 QFP 278 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
TS68882VF1-20 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TS68882VF1-20 QFP 21603 ATMEL 2014+ can respond quickly ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
TS68882VF1-20 498765 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
TS68882VF1-20 2102+ 30,000 Atmel 2102+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
TS68882VF1-20 IC FLOAT-PT CO-PROC 20MHZ 68CQFP 39344 ATMEL NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TS68882VF1-20 IC FLOAT-PT CO-PROC 20MHZ 68CQFP 5000 Freescale Semiconductor 2016+ New parts and Stock On Hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TS68882VF1-20 Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0702800706 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 76 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
850-80-030-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Tin
850-80-030-10-001101 IC 57490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
850-80-030-10-001101 Preci-Dip 147780 2016+ CONN HDR 30POS 1.27MM T/H Unitronix Electronics Limited
850-80-030-10-001101 Preci-Dip 297590 2016+ CONN HDR 30POS 1.27MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com