Location : Home > T > TS500T33IDT
TS500T33IDT
Share on FacebookShare on Facebook
TS500T33IDT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SGL41-30-E3/97 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 30V 1A DO213AB
SGL41-30-E3/97 IC 40550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SGL41-30-E3/97 NEW 77870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GP10J-4005-M3/73 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 1A DO204AL
GP10J-4005-M3/73 IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GP10J-4005-M3/73 NEW 77870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CDBV120-G Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 20V 1A SOD323
CDBV120-G Comchip Technology 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CDBV120-G Comchip Technology 80,000 2013+ Schottky Diodes & Rectifiers VR=20V IO=1A EKT Electronics Co., Ltd
PR1501-T Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 50V 1.5A DO15
PR1501-T DIODES 10000 2013+ 1.5A FAST RECOVERY RECTIFIER World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
PR1501-T STOCK 46780 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
VM09550200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
VM09550200J0G Amphenol FCI 157420 2016+ 508 TB PLUGGABLE PLUG WF Unitronix Electronics Limited
VM09550200J0G IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VM09550200J0G NEW 87890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1015600000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1015600000 IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1015600000 Weidmuller 157170 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1015600000 Weidmuller 288470 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HW06505100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HW06505100J0G Amphenol FCI 147570 2016+ 508 TB SPR PLU UP/SIDE Unitronix Electronics Limited
HW06505100J0G IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HW06505100J0G NEW 88190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1932847-3 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - A USB 3.0, Super Speed Receptacle Connector 9 Position Board Edge, Cutout; Through Hole, Right Angle
1932847-3 IC 59230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1932847-3 TE Connectivity AMP Connectors 157200 2016+ CONN RCPT USB A 3.0 9POS PCB R/A Unitronix Electronics Limited
1932847-3 TE Connectivity AMP Connectors 298130 2016+ CONN RCPT USB A 3.0 9POS PCB R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com