Location : Home > T > TS500T23CDT
TS500T23CDT
Share on FacebookShare on Facebook
TS500T23CDT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F240X2AAR Crystals and Oscillators Crystals 24MHz ¡À15ppm Crystal 10pF 200 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F240X2AAR CTS-Frequency Controls 139590 17+/18+ CRYSTAL 24.000 MHZ 10PF SMT FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F240X2AAR CTS-Frequency Controls 139590 NEW RoHS CRYSTAL 24.000 MHZ 10PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F240X2AAR CTS-Frequency Controls 31815 1538+ CRYSTAL 24.000 MHZ 10PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F240X2AAR CTS-Frequency Controls 57239 2015+ CRYSTAL 24.000 MHZ 10PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
0386913506 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1766149 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1766149 Phoenix Contact 157830 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1766149 Phoenix Contact 298590 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1637810000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1637810000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG TERM BLOCK 2POS 5.00MM EKT Electronics Co., Ltd
1637810000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG TERM BLOCK 2POS 5.00MM SIMEN Electronics Co.,Ltd
54-00019 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - mini B Receptacle Connector 5 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal
54-00019 IC 57560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3051153 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 180¡ã Free Hanging (In-Line)
3051153 Phoenix Contact 8000 2012+ PUSH-IN TERM BLOCK PLUG 6POS EKT Electronics Co., Ltd
3051153 Phoenix Contact 8000 2012+ PUSH-IN TERM BLOCK PLUG 6POS SIMEN Electronics Co.,Ltd
3051153 Phoenix Contact 8000 2012+ PUSH-IN TERM BLOCK PLUG 6POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
3051153 Phoenix Contact 299090 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com