Location : Home > T > TS480T23CDT
TS480T23CDT
Share on FacebookShare on Facebook
TS480T23CDT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-87-030-53-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-030-53-001101 IC 58650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-030-53-001101 Preci-Dip 147070 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-030-53-001101 Preci-Dip 288150 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSM-103-L-SV Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 3 Position Receptacle, Pass Through Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
SSM-103-L-SV ELECTRONIC 27450 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
SSM-103-L-SV In.Stock 78500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
SSM-103-L-SV Originalne 498101 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
1684440000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1684440000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLL 5.08 180 23POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1684440000 Weidmuller 147170 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1684440000 Weidmuller 299170 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
824-22-060-00-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 60 Position Spring Piston Connector Through Hole, Solder Cup
824-22-060-00-001000 IC 59400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
824-22-060-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157790 2016+ CONN HEADER SPRING 60POS SLD CUP Unitronix Electronics Limited
824-22-060-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278590 2016+ CONN HEADER SPRING 60POS SLD CUP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-647050-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
3-647050-7 78444 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
3-647050-7 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
3-647050-7 TE Connectivity AMP Connectors 157110 2016+ CONN HEADER 7POS VERT .100 TIN Unitronix Electronics Limited
3-647050-7 TE Connectivity AMP Connectors 297910 2016+ CONN HEADER 7POS VERT .100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-87579-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin-Lead
3-87579-5 Electronics 27960 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
3-87579-5 IC 37182 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
T37000-23-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37000-23-0 IC 40320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37000-23-0 NEW 88570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0512160500 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 5 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.079" (2.00mm)
431602-21-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
316768-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 1 Position Rectangular Housing Connector Plug Red
316768-2 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
2-520275-2 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 18-22 AWG Crimp Connector Fully Insulated