Location : Home > T > TS300F23CET
TS300F23CET
Share on FacebookShare on Facebook
TS300F23CET distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FQAF16N25 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 250V 12.4A TO-3PF
FQAF16N25 99630 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
FQAF16N25 Electronics 26340 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FQAF16N25 Electronics 26340 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
FDB2570 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 150V 22A TO-263AB
FDB2570 FAIRCHILD 18000 2016+ TO-263 IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
FDB2570 FAIRCHILD 35000 2016 TO-263 FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
1728895 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole