Location : Home > T > TS250F33CDT
TS250F33CDT
Share on FacebookShare on Facebook
TS250F33CDT distributors
87988-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 7 Position Receptacle Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Gold
831-83-033-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
831-83-033-10-001101 Preci-Dip 147230 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-83-033-10-001101 Preci-Dip 288510 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
410-87-238-41-105101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
410-87-238-41-105101 Preci-Dip 147850 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
410-87-238-41-105101 Preci-Dip 288210 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
15220085601000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold