Location : Home > T > TS200F33CDT
TS200F33CDT
Share on FacebookShare on Facebook
TS200F33CDT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JAN1N3021DUR-1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 11V 1W DO213AB
JAN1N3021DUR-1 MICROSEMI 10000 2013+ 1 WATT METAL CASE ZENER DIODES WLParts Electronics ltd
JAN1N3021DUR-1 MICROSEMI 2000 2013+ 1 WATT METAL CASE ZENER DIODES Protec Engineering (S) Pte Ltd
0395305704 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
33461 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 1/4 Stud Circular 8 AWG Crimp