Location : Home > T > TS200F11CET
TS200F11CET
Share on FacebookShare on Facebook
TS200F11CET distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMBJ5381C/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 130V 5W SMBJ
SMBJ5381C/TR13 IC 40730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMBJ5381C/TR13 NEW 87850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MBRD20100CT-13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO252
MBRD20100CT-13 IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MBRD20100CT-13 NEW 77910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387090042 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS PC CS 2 ASY C
691351400002 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
691351400002 N/A 84 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1201820000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1201820000 Weidmuller 147040 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1201820000 Weidmuller 289130 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com